Webbyt
Webbyt
Pood  
Webbyt
Ostuinfo  
Webbyt
Avaleht  
Webbyt
Teenused  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Meist  
Webbyt
Soodustused  
 
 
  Cart Tooteid ostukorvis: 0
Kokku: 0.00
     
 
Webbyt
Webbyt Kaubamärgid
Webbyt
 
Webbyt

Kaubamärgid

Webbyt
Akta Graco on peagi juba 60 aastat valmistanud kvaliteetseid ja turvalisi lastetarbeid. Akta Graco põhjamaine päritolu on teinud sellest ühe maailma juhtivama turvaistmete tootja. Akta Graco Soomes disainitud turvaistmed täidavad ka kõige rangemad turvalisuse nõuded. Akta Graco toodab ka kodu turvalisuse parandamiseks esemeid nagu pistikukaitseid, nurgakaitseid, turvaväravaid ja pliidikaitseid. 
Vaata lisa...

 
Alvi on kvaliteetne Saksa tootja, mis valmistab voodiriideid ja muid pehmeid lastetarbeid. Turvalisus, kasutusmugavus ja puhastatavus on kõikide toodete puhul arvesse võetud. Alvi valiku hulgas on kvaliteetsed madratsid ja voodiriided, mähkimisalused ja mitmesugused imetamis- ja hooldustarbed.  
Vaata lisa...

 

 
Austraalia säravas päikeses väljaarendatud Babybanz päikeseprillidega kaitsed tõhusalt oma lapse silmi. Need on turvalised ja vastupidavad.
Vaata lisa...
Taani firma BabyDan turvaväravad on kergesti kasutatavad ja täidavad Euroopa turvastandardite nõuded. BabyDani turvaväravate hulgast leidub mitmeid valikuid erinevate kasutuskohtade jaoks, samuti materjalide ja värvide valik on suur. Põhiliseks tooteks ongi turvaväravad, aga valiku hulgas on ka voodiriided ja imetamis- ja hooldustarbeid.
Vaata lisa...  
 
Babylonia - Beebid igatsevad lähedast kehalist kontakti, mis on arusaadav pärast 9 kuud kestnud emakõhus olemist. Kui kasutatakse õiget kandmiskotti, on beebil mugav ja turvaline tunne, kuna ta tunneb kandja kehasoojust, lõhna, liigutusi ja rahustavaid südamelööke. Õige kandmiskotiga võib last kanda vastsündinueast nii kaua kui vaja, kasvõi 4-nda eluaastani.
Vaata lisa...


 

 
Vaata lisa...
Norra firma BeSafe omab üle 40 aasta tõelist kogemust laste turvalise reisimise osas autoga. Pidev tootearendus eri alade spetsialistidega teeb võimalikuks toota kõige tänapäevasemad ja turvalisemad istmed laste jaoks. Valiku hulgas on palju eriti kvaliteetseid lasteistmeid ja jalgrattakiivreid. BeSafe ISOFIX kinnitus on turvaline ka ilma turvavööta - kerge, kiire ja turvaline viis kinnitada turvaiste autosse. 
Vaata lisa...

 

Britax valmistab aastatepikkuse kogemusega turvaistmeid Põhjamaade turgude jaoks. 

Esimesest hetkest alates teeb laps oma elust seikluse – ja seepärast ei ole midagi tähtsamat kui kindlustada lapse turvalisus.
Turvalisuse tagamiseks on lapse vanematel kaks tähtsat ülesannet: kõigepealt sobiva turvasüsteemi valik ja teiseks kõikide turvasüsteemi paigaldamist ja lapse kinnitamist puudutavate nõuete ja määruste pidev järgimine ka lühematel autosõitudel.

BRITAX-il on paljude aastate kogemus laste turvaistmete tootmisel. BRITAX pakub uusimat tehnoloogiat, erakordset kasutusmugavust ja optimaalset kergust kasutamisel.

Koostöö autotööstusega
Paljud BRITAX-i innovatiivsetest toodetest on alguse saanud tihedast koostööst autotööstusega, nii uurimis- ja arengutöös kui paljudes koostööprojektides.
Ka paljud paljud märkimisväärsed autotootjad (oma automudelitega), nagu Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Maybach, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo ja VWusaldavad BRITAX tooteid.  
Koos turvalisuse eest:
BRITAX on turvalisusorganisatsioonide partner maailma igas kandis. Liikmelisus on tähtis osa pingutustest, millega soovitakse panna uskuma kliendid ja turud laste turvalisuse vajalikkusest. Turvalisuse parandamine nõuab pidevat õppimist.

Seepärast teeb BRITAX pidevat koostööd ka arstiteaduse spetsialistidega, et liiklusturvalisust võiks tulevikus kogu aeg parandada.
Vaata lisa...
 


Vaata lisa...

 
 
Vaata lisa...
Cam on Itaalia ettevõte, mis on tootnud mitmesuguseid tarvikuid, et kergendada lapse hoidmist. Valiku hulgas leiduvad muuhulgas mähkimislauad, söögitoolid ja mängumaneezid.
Vaata lisa...
 

 
 Vaata lisa...
 

 
Saksa firma Deuter kollektsioon koosnab eriti kvaliteetsetest raamiga kandmiskottidest. Deuteri seljakott-toolide disainimise eelduseks on kasutajasõbralikkus, turvalisus ja toodete vastupidav konstruktsioon.
Vaata lisa... 
 

 
Poola firma Drewex toodab laste võrevoodeid ja mähkimislaudu.
Vaata lisa...
 

 
Emma on täiuslikult kõikehõlmav tootesari, targalt valitud ja turvaline lasteperede vajadusteks.

 
Paljurahvuseline Graco on maailma suurim jalutuskärude tootja. Soositud Graco suvekärude hulgast leiab mugava Travel System`i ja koos sellega beebihälli. Igast mudelist on saadaval mitmeid trendikaid värvivõimalusi. Graco toodab ka kvaliteetseid beebikiikesid ja nn. käimistoole.
Vaata lisa...
 
 
 
Vaata lisa...
Soome firmal Oy Klippan AB on üle 40 aasta kogemus turvavööde (alates 1959) ja laste turvatoolide (alates 1967) valmistamisel. Firmale Oy Klippan AB on antud ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 standarditele vastavad kvaliteedisertifikaadid.

Sõitja on hästi kaitstud uutes autodes, kui juhtud olema täiskavanu!Täiskasvanud on hästi turvapatjadega kaitstud uutes autodes, aga kuidas on lastega... On olemas üksainuke viis sõidutada alla 3 aastaseid lapsi: SELJAGA SÕIDUSUUNAS. Siis saab lapse pea tuge turvaistmest, mis kaitseb nõrka kaela võimaliku äkkpidurduse korral.
Vaata lisa...

 

 
Inglise tootja Lifemarque valmistab nimetuse all LittleLife väikeste laste jaoks tooteid väljas kasutamiseks. Valikust leiduvad turvalised ja kvaliteetsed lastekandmiskotid ja toredad abinõud lapse talutamiseks.
Vaata lisa...
 

 
Lodgeri tootevalik sisaldab muuhulgas sooja- ja magamiskotte ja pleede. Kõik tooted on praktilised, kvaliteetsed ja disainitud selleks, et kergendada lasteperede argipäeva ja anda lisamugavust. Kõikides toodetes on palju ilusaid värvivalikuid ja kasutatud esmaklassilist puuvilla- ja fliismaterjali.
Vaata lisa...
Maxi-Cosi on Hollandi firma, mis on üks Euroopa juhtivatest turvaistmete valmistajatest. Valiku hulgas on ka eriti soositud ja disaini poolest tunnustatud jalutuskärusid. Maxi-Cosi on tõusnud Euroopa lasteperede soosingusse pakkudes stiilseid mudeleid ja optimaalset turvalisust lastele. Toodetest on saadaval lai valik toredates värvides, samuti palju lisatarvikuid turvaistmetele ja jalutuskärudele.  
Vaata lisa...

 

 
Itaalia firma Mebby tootevalik koosneb kvaliteetsetest ja vastupidavatest lapsehooldustarvetest. Sarjas on tõhusad abivahendid beebi imetamiseks ja toitmiseks ning muid praktilisi tarbeid, näiteks beebimonitorid.
Vaata lisa...

Nattou valikus on tagasihoidlikes toonides voodiriided pehmetest materjalidest. Lisaks on veel hooldustarbeid ja erksaid pehmeid toredate omadustega mänguasju. 
Vaata lisa...


Vaata lisa...

Vaata lisa...

 
Auhinnatud kõrgekvaliteetsed Nuby lastehooldustooted toovad oma praktilisusega kergendust argipäeva ja rõõmustavad oma värvika disainiga. Tooted ei sisalda ainet bisfenol A.
Vaata lisa...

Nüby Natural Touch - Looduse poolt inspireeritud tootesari, mis sisaldab esmaklassilisi vajalikke asju elu alguseperioodiks. Lutipudelid, lutid jm. on disainitud nii, et nende kasutamine võimalikult täpselt sarnaneks loomulikule liikumisele, näiteks, et rinnaga toitmiselt ja pudelist toitmisele üleminek oleks võimalikult kerge. Tooted ei sisalda keemilist ühendit bisfenol A. 
Vaata lisa...
 

OK Baby on Itaalia ettevõte, vanni- ja WC-tarvikute tootja. OKBaby tooted on kauaaegse tootearendamise tulemus, seega eriti kvaliteetsed, usaldusväärsed ja eelkõige turvalised.
 
OKBaby on tuntud ka laste jalgrattaistmete poolest. Tehasel on oma testirada tootearendamise jaoks. Rattaistmed valitakse sageli välimuse või hinna alusel, aga on eriti tähtis meeles pidada, et ka jalgrattaga sõites võib juhtuda õnnetusi. Kui soovid oma lapsele parimat, valid testitud rattaistme. Kõik OK istmed testitakse Euroopa normi EN 14344 kohaselt ja täidavad seega määrustekohased turvanõuded. Kvaliteet ja turvalisus on tõstnud OKBaby tooted lasteperede soosingusse.
Vaata lisa... 
 

Padwico toodab kvaliteetseid ja omadustelt mitmekülgseid beebimonitore. 
Vaata lisa...

Peg-Pérego on aastal 1949 asutatud itaalia perefirma, mis toodab muuhulgas jalutuskärusid, turvaistmeid ja söötmistoole. Peg-Pérego on Itaalia tipptootja, mis on tuntud oma tootearenduse ja kvaliteedi poolest. Peg-Pérego eesmärk on luua turvalisi, vastupidavaid ja eriti praktilisi tooteid laste ja lastevanemate jaoks.
Vaata lisa...

 
Quinny on üks Euroopa juhtivatest jalutuskärude tootjatest. Mudelite hulgas on suvekärud, mille üheks omaduseks on kokkupandavus eriti väikeseks. Quinny jalutuskärud on kergesti käsitletavad ja varustuselt mitmekülgsed.
Vaata lisa...

Vaata lisa...

Vaata lisa...

 

Vaata lisa...

 

TafToys firma mitmekülgne tootevalik koosneb mitmesugustest last arendavatest ja innustavatest mänguasjadest. Toodete materjalid on eriti kvaliteetsed ja paljud väikesed üksikasjad teevad need lapsele huvitavaks. 
Vaata lisa...

Tiny Love on keskendunud lapse arengule vastsündinueast kuni 3 aastaseni. Hoolikalt disainitud ja lai tootevalik on vastav lapse vajadustele igas arenguetapis. Paljude spetsialistide abil on Tiny Love arendanud lapse tegevust ja aistinguid arendavaid ja aktiveerivaid mänguasju. Need on võitnud arvukalt väärikaid auhindu kogu maailmas. Mäng on lapse töö - Tiny Love leludega töö on lõbus. 
Vaata lisa...

 

 
Vaata lisa...

Vaata lisa...

Vaata lisa...
Troll on Läti firma, mille laiast tootevalikust leidub tugevaid täispuidust võrevoodeid ja mähkimislaudu.
Vaata lisa... 
 

 
Vaata lisa...

 
Vaata lisa...
 

 
Z-line tootesari on loodud tänapäevase trendika ja kvaliteediteadliku tarbija nõuete rahuldamiseks. Jalutuskärude omadustele on pööratud erilist tähelepanu, et need toimiksid võimalikult mitmekülgselt nii laste kui lastevanemate jaoks. Mööbliesemete tootmisel on kasututad palju täispuitu, et need oleksid eriti vastupidavad ja tugevad.