Webbyt
Webbyt
Pood  
Webbyt
Ostuinfo  
Webbyt
Avaleht  
Webbyt
Teenused  
Webbyt
Kaubamärgid  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Soodustused  
 
 
  Cart Tooteid ostukorvis: 0
Kokku: 0.00
     
 
Webbyt
Webbyt Meist
Webbyt
 
Webbyt

Meist

Webbyt

Usaldusväärne lastetarvetekauplus juba üle kümme aastat! 

Lastetarbed Kurepesa OÜ on asutatud novembris aastal 2003. Meie ladu paikneb Tallinnas  aadressil Paavli 1. Meie laos/näidisesaalis võib tutvuda väikse osaga meie poolt pakutavaist toodetest, aga täieliku valiku võime pakkuda ainult internetipoe kaudu.

L
astetarbed Kurepesa tegeleb ka hulgimüügiga. Suurim meie klientidest Eestis on Prisma Peremarket, kus leidub osa meie poolt maale toodud lastetarvetest ja mänguasjadest. Koostöö Prismaga on olnud juba 10 aastat. Meie püsiklientideks on ka Tallinna sünnitusmajad.  

Tegutseme koostöös Soome firmaga Lastentarvike Oy. Meie ühine laoruum Helsingis tagab laia ja kvaliteetse valiku mitmesuguseid tooteid. Iganädalane transporditeenus Soome laost kindlustab kiire kauba kohaletoimetamise. 

Võite meiega ühendust võtta igasugustes küsimustes aadressil info@lastetarbed.ee või ladu@lastetarbed.ee ja teeme parima, et vastata teile võimalikult kiiresti. Kõik vajalik sinu beebile, 

Rami Anttila tel. 518 0843


Meie eesmärgiks on pakkuda tunnustatud kvaliteediga ja turvalisi lastekaupu ja -tarvikuid. Eelkõige on meie tootevalik suunatud imikutele ja väikelastele 3-nda eluaastani, kuid samas pakume turvatoole ka vanematele lastele. Müüme tooteid nii jaeklientidele kui edasimüüjatele.

Soovime sulle ja sinu lapsele toredaid ja ohutuid elamusi meie tooteid kasutades!